„Techniczne Usługi Natryskowe” – izolacje natryskowe, historia firmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży izolacji natryskowych. Korzenie naszej działalności wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych. Pierwsze kroki w branży stawialiśmy w jednej z największych firm natryskowych w Nowym Jorku – US Spider Energy. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji natryskowych izolacji z wykorzystaniem piany poliuretanowej oraz powłok polimocznikowych. Naszym doświadczeniem dzielimy się podczas specjalistycznych szkoleń dla nowych firm natryskowych. Zatrudniamy jedynie wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i stale poszerzają swoje kompetencje. Zostaliśmy certyfikowani jako Autoryzowany Wykonawca. Oferujemy Państwu gotowe produkty objęte dożywotnią gwarancją o doskonałych parametrach technicznych i walorach użytkowych. Zaufało nam już wielu klientów, co stanowi najlepszy dowód na wysoką jakość oferowanych przez nas usług i poważne traktowanie wszystkich powierzonych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

Gwarancja izolacji natryskowych

Decydując się na skorzystaniu z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że zainwestowali w rozwiązania najwyższej klasy – w pełni przyjazne dla użytkownika i energooszczędne izolacje natryskowe. Wykonywane przez nas izolacje i docieplenia pozwalają zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie na ogrzewaniu i klimatyzacji. To inwestycja na lata, która bardzo szybko się zwróci.

Nasza oferta izolacji w zakresie:

 • docieplanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych
 • ocieplenia poddaszy użytkowych i nieużytkowych
 • hydroizolację dachów oraz termo- i hydroizolacje fundamentów i stropów
 • izolacje akustyczne oraz izolacje do zastosowań motoryzacji
 • izolacje węzłów klimatyzacyjnych oraz ciepłowniczych, a także izolacje antyskropleniowe
 • zabezpieczenia obszarów do załadunku
 • izolacje betonowych, drewnianych i stalowych konstrukcji
 • izolacje barek, statków i jachtów, a także pozostałych obiektów pływających
 • powłoki przeciwpożarowe

Gdzie możemy stosować natryskowe izolacje pianami i powłokami poliuretanowymi?

 • w budynkach użyteczności publicznej, obiektach o charakterze przemysłowych, halach produkcyjnych oraz magazynach, a także w zbiornikach magazynujących,
 • na poddaszach domów mieszkalnych, dachach płaskich, ścianach, fundamentach, werandach, zbiornikach etc. Zatrudniani przez nas specjaliści wykonują również izolacje pod wylewki betonowe oraz instalacje strychowe.
 • w budynkach wiejskich, inwentarzowych oraz pozostałych obiektach gospodarskich,
 • w tunelach grzewczych (również izolacje kanałów oraz przewodów wentylacyjnych, a także rurociągów ciepłowniczych),
 • w branży motoryzacyjnej do izolowania skrzyń ładunkowych samochodów ciężarowych oraz systemów zabezpieczających.

Wykonujemy także zlecenia nietypowe po indywidualnym kontakcie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług natryskowych?

drzewkoPrawidłowa izolacja domu to absolutna podstawa. Szukając sztucznych oszczędności i rezygnując ze skutecznej izolacji, generujemy w rzeczywistości dodatkowe koszty, które w kilkuletniej perspektywie mogą mocno nadwyrężyć domowy budżet. Przy niewłaściwym ociepleniu budynku rachunki za energię elektryczną stale rosną. Czy powinniśmy  zatem oszczędzać na sprawach priorytetowych? A może warto skorzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych branży budowlanej?

Oferowana przez nas izolacja pianą poliuretanową bądź powłoką polimocznikowa jest instalowana zarówno w nowym budownictwie, jak i w starszych domach, gdzie może być wykorzystana także do wzmocnienia szkieletu domu. Izolacja, oprócz swojej podstawowej funkcji, spełnia także rolę bariery powietrznej zatrzymującej wilgoć i nieklimatyzowane powietrze na zewnątrz domu. Co więcej, znacznie redukuje cyrkulację zewnętrznych zanieczyszczeń i czynników sprzyjających rozwojowi alergii, a także tłumi hałas. Decydując się na izolację pomieszczenia, mamy możliwość uszczelnienia pęknięć w ścianach, podłogach, a także na suficie i stropach. Piany natryskowe stosowane przez naszych pracowników perfekcyjnie wnikną w każde pęknięcie i wypełnią wolne przestrzenie. Jako że piana rozrasta się nawet dwustukrotnie, jest niesamowicie wydajna i idealnie przylega do większości materiałów m.in. metalu, folii, drewna czy poliuretanu. Piana natryskowa zapobiega także powstawaniu mostków termicznych oraz punktu rosy. To idealne rozwiązanie do każdego domu jednorodzinnego.


Jak rozwiać wątpliwości?

Aby dowiedzieć się więcej na temat skutecznych technik izolacji w budownictwie proszę zapoznać się z działem BUDUJESZ? MODERNIZUJESZ?. Przygotowane przez nas materiały przeznaczone są dla inwestora aby umożliwić podjęcie świadomego wyboru izolacji.

Jeżeli zależy Państwu na kompleksowym ociepleniu i izolacji domowych powierzchni, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. To gwarancja dobrego wyboru i pełnego zadowolenia.